Menu

Ona patrzy

Z mojej perspektywy... o codzienności, pomysłach na siebie, zamiłowaniu do organizacji i podróżach, ale także o tym co mnie cieszy i denerwuje do łez ...

Dzień Kobiet

ona.patrzy
Kochane Kobietki,
w tym szczególnym dniu 8 marca, każda z Nas powinna, choć przez chwilę poczuć się  wyjątkowo. 
Wyjątkowo piękna, wyjątkowo kochana, po prostu wyjątkowo ;) 
Nie wszyscy to święto obchodzą, gdyż traktują je jako pozostałość systemu komunistycznego, no ale cóż... 
Czasy się zmieniają i już raczej nie dostajemy w tym dniu rajstop, czy mydła w prezencie... a to może i lepiej ;) 
Mam pewna ideę mianowicie stwierdziłam, że jako Kobiety powinnyśmy pamiętać o sobie wzajemnie, ale też o samych sobie, dlatego postanowiłam w tym roku złożyć życzenia wszystkim wspaniałym Kobietą, które mnie otaczają, by przypomnieć im, że są FANTASTYCZNE ! 
Dziewczyny, pomyślcie w tym dniu także o tym, by zrobić prezent sobie samej, nie musi to być kosztowny wydatek.... możesz zrobić po prostu coś,  na co zazwyczaj nie masz czasu, zrelaksuj się, weź gorącą kąpiel, poczytaj swoja ulubioną książkę, czy zobacz dobry film, pomyśl co w sobie cenisz, stań przed lustrem i powiedz samej sobie, że jesteś piękną i wartościową Kobietą ! 

A czy Ty znajdziesz dzisiaj chwilę dla siebie ? 

2d5e3aa88c324b73d5fe08e3dc27b2e24180b5f61
Spełnienia marzeń !! 
 
~Ona.patrzy 
P.s. 
"Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem " - Coco Chanel  
 
 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Takaja] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny wpis :) Warto czasem zastanowić się nad tym ile czasu poświęcamy sobie... Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w tym wspaniałym dniu

  • Gość: [Hanna] *.e-spidernet.pl

    Dziękuję za życzenia. Kochana ja również uważam, że powinnyśmy pamiętać o sobie nawzajem. Ja nie mam faceta, nie potrzebuję być z kimś by czuć się szczęśliwa. Jak chcę to sama kupuję sobie kwiaty. Mam ulubioną kwiaciarnię blisko mnie amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-dzien-kobiet/ i zawsze dziewczyny stworzą mi bukiety, których nie da się powtórzyć :) Piękne. Zawsze mam dużo kwiatów w domu, nie czekam aż ktoś mi je da. W moim życiu było wielu niewłaściwych mężczyzn. Odkąd zrozumiałam, że potrafię być szczęśliwa samotnie żyje mi się lepiej.
    Wszystkiego najlepszego dla Nas Kobietki !

© Ona patrzy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci